Menu

Title

Subtitle

Balsam Jerozolimski Forte

Balsam Jerozolimski na życie suplement diety dokonany w trosce prawidłowe funkcjonowanie gardła, w oparciu 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. To cudowna i oryginalna receptura opracowana przez Zakon Bonifratrów w oparciu 400 lat doświadczenia, opierająca się z jedenastu właściwie dobranych ziół z balsamowcem mirry wzbogaconych lewoskrętną witaminą C. To unikalna i jedyna receptura Braci Bonifratrów opierająca się z jedenastu dobranych ziół z balsamowcem mirry, wzbogacona witaminą C. Balsam Jerozolimski Forte można dawać w własnej osób lub rozpuścić w ograniczonej ilości wody.

Balsam jerozolimski produkowały także kłodzka apteka Franciszkanów i apteka "Pod Orłem" w niedalekim Bardzie Śląskim, danym miejscu pielgrzymkowym. BALSAM JEROZOLIMSKI (100 ml) to środek ziołowy w perspektywy kropli do zwracania na wszystkie infekcje górnych dróg oddechowych. Zasłynął z produkcji ziołowego likieru "Balsam jerozolimski", który posiadał swego rodzaju lekarstwa na innego sposobu dolegliwości.

Największe wysiłki właściciel apteki "Pod Murzynem" pamiętał a ze naszym kłodzkim konkurentem z apteki "Pod Jeleniem", który zapewniał, że wtedy on potrafi zioła ojca grzegorza sroki także to jego balsam jerozolimski jest najatrakcyjniejszy w dodatku dodatkowo w wykonaniu. Balsamu Jerozolimskiego Forte nie należy wykorzystywać w sukcesie nadwrażliwości na każdy spośród jego elementów. Balsam Jerozolimski Forte jest preparatem, który stał opracowany według zakonnej receptury opartej na 400 lat ach doświadczenia Zakonu Bonifratrów.


Skład: Sacharoza, woda, miód, Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt złożony z: kwiatu bzu czarnego (Sambuci flos), kwiatu lipy (Tiliae flos), kwiatu dziewanny (Verbasci flos), kwiatu rumianku (Matricariae flos), plechy porostu islandzkiego (Lichen islandicus), ziela tymianku (Thymi herba) oraz ziela melisy (Melissae herba), sok z wyników bzu czarnego (Sambuci fructus), ekstrakt z korzenia prawoślazu (Altheae radix), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu.

Podawałam synowi balsam jerozolimski z pozostałymi środkami w trakcie infekcji to trudno jednoznacznie ocenić mi jego wykonywanie, daje mi się, że leczył na kaszel. Aptekarz nie mógł na wyłączność używać określenia „Jerozolimski”, zapewnił sobie i nazwy „Balsam Pustelnika” i „Balsam Treutlera”. Trzy lata temu na strychu kamienicy w Skarszewach odnaleziono buteleczkę Balsamu Jerozolimskiego liczącą 150 lat - prawdopodobnie najstarszą wziętą na świecie.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.