Menu

Title

Subtitle

Produkty benedyktyńskie

Produkty Benedyktyńskie to kolekcja doskonałej wartości artykułów spożywczych, piw, nalewek, kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wybrana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. W zakładzie e-zielarnia znajdziemy delikatesową żywność produkowaną według recept klasztornych, naturalne wędliny, ręcznie robione masło, tradycyjne chleby, nalewki, zioła.

Produkty Benedyktyńskie to kolekcja wysokiej jakości artykułów spożywczych, piw, nalewek oraz będąca oferta kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wskazana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. Doskonałemu PR-owi benedyktynów zaszkodziły niedawno ogłoszenia o nakładaniu etykiet na towary w jak nie różniące się od powszechnie znanych nam z sklepów.

Właśnie w oparciu o wielowiekowe kultury i uczucie i we zgody ze sprawdzonymi dostawcami powstają produkty, którymi zależymy kwalifikować się z dowolnym, kto lubi doskonałą grupę i stary smak. produkty bonifraterskie istnieje sieć sklepów benedyktyńskich, w jakich sprzedawane są produkty wytwarzane według tradycyjnych, klasztornych receptur. Lista sklepów znikających sklepów Benedyktyńskich rośnie lawinowo - na ważny etap oka tegoż nie widać, gdyż w miejsce jednych bankrutów zastępują kolejni naiwni.

Krakowscy benedyktyni z Tyńca jako specjały klasztorne lub mnisie oferują produkty, jakie z klasztorem niewiele mają wspólnego - pochodzi z informacji przekazanych "Gazecie Krakowskiej" przez producentów tych materiałów.

Jedząc benedyktyński miód, czy klasztorne słodycze większość z nas z pewnością wyobrażała sobie, jak mnisi z modlitwą na ustach pieczołowicie dostarczali je razem z najprawdziwszymi przepisami. Starannie dobieramy dostawców świadczonych przez nas produktów i zapraszamy im ogromne wymagania.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.